Osiedle Zagłoby

Opis inwestycji
II ETAP SPRZEDAŻY MIESZKAŃ ROZPOCZĘTY
BEZCZYNSZOWE APARTAMNETY Z GARAŻEM
WROCŁAW - OSIEDLE ŻERNIKI

Osiedle Zagłoby to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Inwestycja realizowana jest w północno – zachodniej części miasta, na Osiedlu Żerniki. To kameralne osiedle, na którym w II etapie powstanie 20 apartamentów od 104 do 132 m2, każdy z garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Tworzymy nowoczesną architekturę, dobierając przy tym ponadczasową kolorystykę.

Dajemy możliwość wyboru według własnych preferencji. Budujemy zarówno apartamenty z ogrodami jak i przestronne mieszkania z tarasem. Wiemy jak ważne jest miejsce zamieszkania, do którego wraca się, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. To miejsce komfortu. Tworzymy Twoją oazę komfortu, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: spokój i ciszę, przestrzeń, wyposażenie o wysokim standardzie.

Przedmiotem inwestycji jest budowa osiemnastu budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, w dwóch etapach:
I ETAP – budowa ośmiu budynków
– 16 lokali mieszkalnych.
II ETAP – budowa dziesięciu budynków
– 20 lokali mieszkalnych.

Wysoki standard deweloperski:

• Garaż i miejsce parkingowe
• Klimatyzacja
• Ogrzewanie podłogowe
• Rolety zewnętrzne osłonowe automatyczne
• Piec dwufunkcyjny CO marki Brötje
• Smart Home Comfort – System Inteligentnego Domu
• Systemy bezpieczeństwa

Wychodząc naprzeciw coraz wyższym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów,
przygotowaliśmy dwa rodzaje apartamentów:

MIESZKANIA typu A usytuowane na parterze i pierwszym piętrze posiadają dostęp do ogrodów.

MIESZKANIA typu B usytuowane na pierwszym i drugim piętrze posiadają tarasy.

Osiedle Zagłoby to kameralny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej, przy ul. Zagłoby we Wrocławiu.
Inwestycja powstała z myślą o osobach, które szukają przestronnego apartamentu o wysokim standardzie w spokojnej i cichej lokalizacji we Wrocławiu.

Wychodząc naprzeciw coraz wyższym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy dwa rodzaje apartamentów:

Apartamenty oznaczone symbolem A

dwupoziomowe mieszkania o powierzchni mieszkalnej 114,48m2, usytuowane na parterze i pierwszym piętrze wraz z przynależnym ogródkiem oraz garażem w cenie mieszkania.
Całkowita powierzchnia użytkowa – 129,40m2.

Apartamenty oznaczone symbolem B

dwupoziomowe mieszkania o powierzchni mieszkalnej 131,77m2, usytuowane
na pierwszym i drugim piętrze wraz z przynależnym garażem w cenie mieszkania
oraz poddaszem możliwym do zaadaptowania.
Całkowita powierzchnia użytkowa – 146,69m2.

Wszystkie mieszkania będą znajdować się na działce z przygotowaną infrastrukturą części wspólnych tj. droga dojazdowa utwardzona, oświetlenie, osiedle zamknięte. Każdy apartament oddawany jest w stanie deweloperskim o wysokim standardzie.

Wysoki Standard

Każdy apartament posiada dodatkowe wyposażenie:

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Zewnętrzne rolety osłonowe
  • Wideodomofon
  • Piec dwufunkcyjny CO

Nowoczesna architektura. Przestrzeń.

Tworzymy nowoczesną architekturę z przyjaźnie zaprojektowaną infrastrukturą. Apartamenty cechują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Zaprojektowano duże i przestronne pokoje oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze przygotowane pod indywidualną aranżację.

Smart Home Comfort.
System inteligentnego domu.

Opracowana przez nas koncepcja, ma ułatwić codzienne życie i zagwarantować energooszczędność inwestycji. Zaproponowane przez nas rozwiązania systemu inteligentnego domu to między innymi możliwość sterowania temperaturą i roletami.

Funkcjonalność

Układ mieszkania wpływa na temperaturę panującą we wnętrzach, na stopień doświetlenia wnętrza, a także na funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń. Słoneczna strona południowa została zaaranżowana dla dziennej strefy życia. Po stronie północnej znajduje się część sypialniana.

Indywidualna aranżacja wnętrz
Budujemy dla Ciebie i chcemy zaangażować Ciebie w tworzenie Twojego nowego lokum. Pozwól przenieść się w świat aranżacji i sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twoje mieszkanie.