Opis inwestycji

Osiedle Zagłoby to kameralny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej, przy ul. Zagłoby we Wrocławiu.
Inwestycja powstała z myślą o osobach, które szukają przestronnego apartamentu o wysokim standardzie w spokojnej i cichej lokalizacji we Wrocławiu.

Osiedle Zagłoby powstaje w dwóch etapach:
I ETAP –16 lokali mieszkalnych – termin zakończenia II kw. 2020 r.
II ETAP –20 lokali mieszkalnych

Wychodząc naprzeciw coraz wyższym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy dwa rodzaje apartamentów:

Apartamenty oznaczone symbolem A

dwupoziomowe mieszkania o powierzchni mieszkalnej 114,48m2, usytuowane na parterze i pierwszym piętrze wraz z przynależnym ogródkiem oraz garażem w cenie mieszkania.
Całkowita powierzchnia użytkowa – 129,40m2.

Apartamenty oznaczone symbolem B

dwupoziomowe mieszkania o powierzchni mieszkalnej 131,77m2, usytuowane
na pierwszym i drugim piętrze wraz z przynależnym garażem w cenie mieszkania
oraz poddaszem możliwym do zaadaptowania.
Całkowita powierzchnia użytkowa – 146,69m2.

Wszystkie mieszkania będą znajdować się na działce z przygotowaną infrastrukturą części wspólnych tj. droga dojazdowa utwardzona, oświetlenie, osiedle zamknięte.
Każdy apartament oddawany jest w stanie deweloperskim o wysokim standardzie.

Innowacyjne mieszkania

Osiedle Zagłoby to inwestycja wyróżniająca się wysokim standardem wykończenia. Apartamenty zostaną wyposażone w wiele funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań, które w pełni pozwolą cieszyć się pięknym mieszkaniem:

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Zewnętrzne rolety osłonowe
  • Wideodomofon
  • Piec dwufunkcyjny CO

Nowoczesna architektura

Przestrzeń

Osiedle Zagłoby wyróżnia się nowoczesną architekturą i przyjaźnie zaprojektowaną infrastrukturą. Stylowe apartamenty cechują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Zaprojektowano duże i przestronne pokoje oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze przygotowane pod indywidualną aranżację.

Smart home comfort

System inteligentnego domu

Smart home comfort to opracowana przez nas koncepcja, która ma ułatwić codzienne życie i zagwarantować energooszczędność inwestycji. Zaproponowane przez nas rozwiązania systemu inteligentnego domu to między innymi możliwość sterowania temperaturą czy roletami. Dodatkowo zastosowane funkcje alarmowe oraz szereg czujników ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa.
Funkcjonalność

Odpowiednio zlokalizowane pomieszczenia wpływają na temperaturę panującą we wnętrzach, na stopień doświetlenia wnętrza światłem dziennym, a także na funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń i energooszczędność. W inwestycji Osiedle Zagłoby, słoneczna strona południowa została zaaranżowana dla dziennej strefy życia w skład której wchodzi ciepły i jasny salon.

Indywidualna aranżacja wnętrz

Naszą ideą jest satysfakcja i zaspokojenie potrzeb klienta dlatego dokładamy wszelkich starań, aby klient był w pełni zadowolony ze swojego nowego miejsca zamieszkania.
Stosujemy indywidualne podejście do każdego z naszych klientów odnośnie aranżacji ich przyszłych mieszkań, począwszy od ścian jego podziału, po rozmieszczenie wszystkich instalacji wewnętrznych.

Informacje o firmie

Osiedle Zagłoby sp. z o.o. sp.k.

ul. B. Chrobrego 8
55-100 Trzebnica

NIP: 9151803753
REGON: 367538637

Biuro sprzedaży

Ul. Skarbowców 23a

Budynek B3 Lokal 14
53-025 Wrocław

tel. 605 505 203
biuro@osiedlezagloby.pl