Inwestycja Osiedle Zagłoby realizowana jest przez spółkę Osiedle Zagłoby sp. z o.o. sp. k., należącą do grupy PSG Deweloper.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz stałą współpracę ze sprawdzonymi partnerami, tworzymy firmę deweloperską której ambicją jest realizacja najlepszej oferty mieszkaniowej, a celem nadrzędnym jest satysfakcja i zadowolenie jej Klientów.
Ponad 15-letnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować wysokie standardy przy projektowaniu i budowie naszych inwestycji.
Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, staramy się wychodzić naprzeciw coraz większym potrzebom naszych Klientów.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku budownictwa.
Realizacja ponad 300 lokali mieszkalnych
i usługowych.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy najwyższy stopień ochrony interesów naszych klientów, w postaci zamkniętego rachunku powierniczego. Prowadząc rachunek na którym gromadzone są środki z wpłat za zakupione lokale, zapewniamy klientom bezpieczeństwo.

Innowacyjność

Stale dążymy do wprowadzania energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych dokładając wszelkich starań, aby realizowane przez nas inwestycje przewyższały standardy obowiązujące na rynku. Bezustannie poszukujemy najlepszych wyborów dla naszych Klientów.

Informacje o firmie

Osiedle Zagłoby sp. z o.o. sp.k.

ul. B. Chrobrego 8
55-100 Trzebnica

NIP: 9151803753
REGON: 367538637

Biuro sprzedaży


tel. 605 505 203
biuro@osiedlezagloby.pl